منتشرشده در: آذر ۷, ۱۳۹۹9 کلمات0 دقیقه خوانده شده

زندگیت رو با دست‌ سازهای هنری قشنگ‌تر کن

تصور کنید دستبند یا کیفی که هر روز بعنوان بخشی از استایل ظاهری انتخاب می کنید، ظروفی که برای پذیرایی استفاده می کنید یا حتی لوازم تزئینی موجود در اتاق تان با ظرافت و دقت تمام توسط یک هنرمند سرشناس بصورت دستی و محدود تولید شده باشد.

حس مثبتی که از خاص بودن وسایل تان خواهید داشت چگونه خواهد بود؟ دانستن اینکه با خرید این محصول خاص به گسترش هنر و کارآفرینی کمک کرده اید چطور؟

آوادا با شعار «سبک هنری تو» شکل گرفت تا فرصت تجربه کردن این حس خاص و سبک متفاوت را با دست سازه های اصیل و با کیفیت، برای تعداد هر چه بیشتری از مردم امکان پذیر کند و در همین حال از هنرمندانی که به دنبال راهی برای ارائه محصولات خود به جامعه هستند نیز حمایت کند؛ محصولاتی که هر کدام بخشی از وجود هنرمند را در دل خود به یادگار می گذارند.

product-24

هنر خاص و منحصر بفرد است.

زمانی که به دنبال خرید هدیه هستیم، دائما خوشحالی و غافلگیر شدنش را در ذهن تصور می کنیم. گاهی چنین مجسم می کنیم که طی سال ها این هدیه با او خواهد ماند و هستند افرادی که از او درباره آن هدیه سوال کنند.

آوادا فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و دست سازه های هنری است که امکان دسترسی آسان شما را به دست سازه های خلاقانه ایرانی با شناسنامه مشخص، تصاویر و ویدیوهای باکیفیت، گارانتی اصالت، تضمین مناسب ترین قیمت و ارسال رایگان فراهم می سازد.

در آوادا تنوع وسیعی از کالاهای متفاوت فراهم شده است تا خرید انلاین و لذت بخشی را تجربه کنید.

خرید قالب آوادا فارسی

نظر خود را به اشتراک بگذارید

پست های مرتبط